5 hacks van receptontwikkelaars om uw boodschappen te verminderen

ADVERTISEMENT

  • Als receptontwikkelaar heb ik een paar manieren geleerd om mijn boodschappenkosten laag te houden.
  • Groenten en fruit zijn goedkoper dan vlees, dus ik maak meer van een plantaardig dieet.
  • Koop ook in bulk, winkel merken en kies hele producten boven voorgesneden, versnipperd of gesneden.

Het Amerikaanse ministerie van landbouw voorspelt dat in 2022 de voedselprijzen voor huishoudens met 10% tot 11% zullen stijgen en dat de voedselprijzen voor huishoudens met 6,5% tot 7,5% zullen stijgen. $ 1,99 is meer dan $ 2,55. Tel het allemaal bij elkaar op en je boodschappenrekening ziet er heel anders uit dan vroeger.

Er zijn echter veel manieren om uw boodschappenrekening laag te houden zonder in te boeten aan smaak of creativiteit in de keuken. Hier zijn vijf manieren om geld te besparen op boodschappen die ik heb ontdekt als receptontwikkelaar.

1. Maak een groentegerecht

Groenten zijn niet alleen goed voor je gezondheid en het milieu, ze zijn ook goed voor je portemonnee.

Groenten zijn over het algemeen goedkoper dan vlees. Voedingsrijke groenten zoals pompoen, aubergine en champignons zijn uitstekende vleesvervangers, vooral in pastasauzen en stoofschotels. Gebruik bijvoorbeeld in blokjes gesneden aubergine ($ 1,68 per pond waar ik winkel) en rundergehakt, dat gemiddeld $ 5 per pond is.

ADVERTISEMENT

Ook het toevoegen van groenten aan sauzen op basis van vlees verhoogt de opbrengst. In plaats van 2 pond rundergehakt voor je chili te gebruiken, verminder je het vlees tot 1 pond en voeg je 2 kopjes gehakte groenten toe.

2. Rek het hoofdingrediënt uit

Een kleiner boodschappenbudget betekent niet minder creativiteit.

We maken thuis veel Latijnse en Aziatische gerechten op basis van rijst. Rijst is zeer betaalbaar en een van de meest veelzijdige ingrediënten om thuis te koken. De meeste culturen gebruiken rijst bij het koken, dus het is een leuke manier om nieuwe recepten te ontdekken.

Thuis bereiden we 3 kommen rijst voor 2 dagen. Puerto Ricaanse gestoofde rijst met rode bonen en kip op de eerste dag. De volgende dag gebruikt mijn man de overgebleven rijst om nasi goreng te maken, een Indonesisch gebakken rijstgerecht. Twee totaal verschillende gerechten gemaakt van dezelfde basisingrediënten.

3. Doe wat extra werk

In de meeste gevallen kosten voorgesneden en versnipperde artikelen meer in gewicht dan het hele product.

Kaas per blok kopen en thuis versnipperen kan je een paar dollar besparen, maar het smaakt frisser omdat de kaas op het moment op is. , is een geweldige manier om ze bij de keuken te betrekken.

Het kost maar enkele minuten om thuis groenten te hakken en u geld te besparen. Gedroogde bonen zijn ook een geweldige conserveringsmethode. Gedroogde bonen kunnen u gemiddeld bijna de helft van de kosten besparen ten opzichte van ingeblikte bonen. Week ze de avond ervoor om tijd te besparen. Bonus: veel lekkerder dan uit blik!

4. Bulkaankopen

Voor liefhebbers van granola, bonen, granen en noten is de bulksectie je beste vriend. Je kunt zelf bepalen hoeveel je koopt en voedselverspilling voorkomen.

Controleer bij het kopen van gezinsartikelen of bulkartikelen altijd de prijs per stuk bij het boodschappen doen. De graanprijzen zijn bijvoorbeeld 0,19 cent per ounce voor gezinseenheden en 0,29 cent per ounce voor dozen van normale grootte.

5. Kies een winkelmerk

Veel van de merkproducten die u in supermarkten ziet, worden in dezelfde faciliteiten gemaakt als de merkproducten. Wat is het verschil? Marketing- en merkbudget.

Een doos met linguine van het merk Wegman wordt bijvoorbeeld verkocht voor 0,99 cent, de helft van de prijs van de merknaamversie ($ 1,99). Een 8-ounce blok Great Value (Walmart-winkelmerk) Cheddar Cheese wordt verkocht voor $ 2. De grote merken verkopen hetzelfde gewicht voor $ 3. Experimenteer met verschillende winkelmerken om uw favoriet te vinden.

Leave a Comment

Your email address will not be published.